25 Apartamente te reja per pushime vere 2021

Apartament siperfaqe 55 metra katror ,mobimim modern dhe i ri.
Apartamenti jepet per here te pare kete vit per sezonin veror 2021 Ambjent gatimi ,Kuzhine me te gjitha paisjet, frigorifer , kondicjoner , lavatrice. Te gjitha me ballkon anesor ose ballor nga deti. Parkim falas , shume prane ka dy Supermarkete. Gjithashtu zona ka Restorante te ndryshme . Shtrat dopio dhe Divan qe hapen dhe behen shtrat 2sh I pershtatshem per 4 te rritur 3 te rritur ose 2 adult me 2 femije

Cmimet jane per nate . Kapaciteti max 4 veta

28 qershor me 4 korrik – 42 euro per nate
4 korrik me 11 korrik – 46 euro per nate
12 korrik me 18 korrik – 50 euro per nate
19 korrik me 25 korrik – 53 euro per nate
26 korrik me 1 gusht – 55 euro per nate

Kontakt

null

Ballkon

null

Lavatrice

null

Parkim Falas

null

Ambjent Gatimi

null

Frigorifer

null

Kondicioner

vlore1
vlore3
vlore2